| anonim_4396 a întrebat:

Da acest site "Moare de foame" sau ce e cu atatea reclame de nici nu mai gasesc unde sa ma loghez. Noroc ca exista Adblock, ca altfel toata ziua as vedea reclame.
P. S- Nu le puteti incadra in locuri totusi vizibile dar nu sa ma deranjeze? De ce cand intru pe acest site parca intru pe unul plin de reclame si spamuri?

Răspuns Câştigător
| baietzelu a răspuns:

Bravo, de acord cu tine! Bine in primul rand ca exista Adblock, le-am dat block la toate anunturile/imaginile stresante.
Pai creste mare pe baza noastra si castiga din cauza noastra.

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Daca vrei te uiti la ele, daca nu le ignori. Eu nu vad decat doua mai vizibile si asta ca ai amintit de ele. Daca numai ei ar avea castig si tu nu, nu ai mai intra pe site! Carcotim...