| Itstimetosayhello a întrebat:

Hello! Am si eu o problema care ma enerveaza groaznic.
Aparent am un virus pe net si ori de cate ori intru pe un site,mi se umple ecranul de reclame(BW player,mai exact sau reclame pentru cazinouri online/pariuri sportive),incat nu pot sa vad nimic pe siteul respectiv.
Am incercat sa gasesc toturiale,dar toate ma duc catre setarile din google(care sunt in zadar),am instalat si adblock,dar degeaba(o perioada a mers cat de cat,apoi au reaparut reclamele alea enervante, cu zecile).
Uneori nu pot sta intr-o pagina, pentru ca mi se deschid multe alte linkuri...
Ce e de facut?
A mai patit cineva asta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ori de cate ori intru pe un site..."

care-i site-ul ăla care te supără?

| Itstimetosayhello explică (pentru sierra1):

Sunt multe siteuri...in general siteuri nu prea cunoscute, dar pot fi si cunoscute, gen Youtube