| Pikuu a întrebat:

Da-ti-mi si mie niste provocari dupe pentru jocul adevar sau provocarehappy
Funda!

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

1. Sa-ti spuna sincer, daca ar fi gay/lesbi cu care baiat/fata s-ar cupla din gasca voastra?
2.Sa sarute fata/baiatul care ii place cel mai putin din gasca.
3. Sa spuna defectulcel mai mare al lui X din gasca.
4. Sa stea o runda din joc in chiloti.
5. Sa spuna cand a sarutat ultima data un baiat/ o fata.
6. Sa faca streaptese.
7. Sa sarute o persoana de sex opus.

Mai sunt multe, trebuie sa ai imaginatie big grin. Acum nu stiu cati ani aveti, dar aceste provocari sunt ok pentru adolescenti in general, dar nu pentru copii. Sa fiti mai seriosi totusi.
Succes, si distractie placuta la joc happy!

2 răspunsuri:
| Alexa843 a răspuns:

-sa mestece pasta de dinti timp de 2 min
- sa sarute pe cineva
-sa se dea cu capul de perete si sa zica "sunt prost"
-sa linga sapun
-sa isi bage un cub de gheta in pantaloni
-sa faca 8 pe perete cu fundul
-mergi la un vecin si roga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie
-Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude
- sa-si coloreze palma cu un marker

| Pikuu explică:

Dure*