| iulia999 a întrebat:

Da-tim niste idei de felicitari de craciun sau imagini funda!

4 răspunsuri:
| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Paii ia sa vedem.

http://www.google.ro/......tp?/search ( incearca sa te iei dupa modele )

si mesaje de craciun :
Mos Craciun iti bate-n usa, deschide-i ca el are pentru tine, o masina, o papusa, poate si vreo gainusa.
Hai sa fim din nou prieteni, astazi e din nou Craciun, eu iti dau iubirea mea, cea care tie-ti lipsea. Sarbatori fericite!
Sfanta seara de Craciun Sa ne-adune bun cu bun, Sfanta seara de Craciun. Ca-i mai Sfanta decat toate, La multi ani cu sanatate!
Fie ca sarbatoarea Sfanta a Nasterii Domnului sa va umple sufletele de bucurie, iar casa de belsug si veselie. Craciun fericit!
Sarbatoarea Nasterii Domnului sa va aduca alaturi de cei dragi la masa belsugului si a implinirilor pe toate planurile. Craciun Fericit
Anul acesta inainte de Craciun am primit cel mai frumos dar de Craciun. N-a fost ambalat cu funda mare, rosie si nici nu l-am gasit sub pom. Dar mi-a facut viata mai frumoasa si s-a transformat, in timp, intr-un cadou perpetuu, un izvor inepuizabil de fercire…
Craciun fercit iubitule!
Cu ocazia sarbatorilor de craciun va doresc multa sanatate, caldura celor dragi sa va incalzeasca sufletele si casa sa va fie plina de bucurii.
Cine este Mos Craciun?
Este iubirea ce o oferim celor dragi de Sarbatori, este painea oferita saracilor, este dragostea indreptata catre copiii orfani, …este intelegerea celor din jur, …este un zambet oferit familiei, …Mos Craciun suntem noi.
Sarbatori Fericite
. Nimic mai frumos, mai curat si mai sincer!…Nici nu mai era nevoie de cuvinte alaturi de felicitarea pe care mi-ai trimis-o! Si stii ceva?!…ai reusit sa ma faci sa cred ca n-am uitat sa simt! Intelegi?! Simti ca vine CRACIUNUL!…

Sper ca te-am ajutat :P ( funda :D?)

| iulia999 explică:

Am uitat sa va zis daca imi dati mesaje as vrea in engleza ca le fac pentru ora de engleza

| alexandra133 a răspuns:

Trimite-le online:
http://www.felicitari.ha-ha.ro/