| Bomboana334 a întrebat:

Daca ai castiga 1000 de lei, ce ai vrea sa iti cumperi?
-Un Laptop intre 800 -1000 lei
-o mobila de bucatarie
-o geanta super
-UGG-uri noi.
-Haine moderne
-multe multe rechizite
-o biblioteca mare de carti.

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

1000 de lei mi as lua undormitor nou... :X

4 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Cărţi.
Nu am nevoie de rechizite, haine, buturugi-care-cică-îs-cizme, iar genţi nu port. Mobila îi treaba alor mei şi calculator am deja.

| duuh a răspuns:

Cu un laptop de 1000 lei nu cred ca fac mare lucru. Oricum am unul. Mobila de bucatarie nu e treaba mea, nu port genti, Ugg-uri vechi n-am ca sa imi iau unele noi si nici nu vreau cizme ca alea. N-am nevoie de rechizite, deci raman hainele (nu alea care-s la moda, alea care imi plac mie) si cartile. Cred ca as face jumi-juma.

| COSMIN457 a răspuns:

Un xbox 360, Wii o placa video mai buna un calculator mai bun si cam atat =)

| bucatariicom a răspuns:

Cred totusi ca pentru mobila de bucatarie as avea nevoie de un castig mai mare. Poate o biblioteca mai mare de carti de bucatelaughing