| Narfundo a întrebat:

Ce ai face daca ai fi in momentul acesta la granita Angliei cu 1000 de euro in buzunar si o geanta cu haine in spate?

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mi'aş cumpăra un IPhone, hăinuţe şi ceva de mâncare.

| Narfundo explică:

Sunteti cam fricosi prieteni

| WestSid3 a răspuns:

M-as intoarce inapoi in tara, chiar daca cei din strainatate ne privesc de sus. Romania este tara noastra, iar eu am un viitor inainte.
Dar daca pui problema asa, as merge mai intai sa-mi caut cazare, o slujba stabila, iar cu banii stransi sa-mi fac un viitor (slujba stabila+casa), o familie si niste prieteni buni.