| samiZiciPompier a întrebat:

Daca ai putea locui si lucra oriunde pe glob, unde ar fi?
Pentru mine ar fi in America, pe malul oceanului, intr-o casuta happy

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

In Viena.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Elvetia, in Alpi vara

Probabil in California iarna

| R0R0 a răspuns:

Tot in America.

| Adbbmsh a răspuns:

As locui in munti, departe de problemele si dificultatiile vietii.

| 0Alexander0 a răspuns:

In America prin Arizona, California;

Sau o zona tropicala, undeva prin Brazilia, pe langa padurea amazoniana.

| Lukasz a răspuns:

Undeva departe de orase,sate etc. Undeva departe de oameni, sa am o canbana, nici foarte mica nici foarte mare, si sa-mi pot traii linistit viata. happy
O zi buna, samiZiciPompier.

| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Eu as vrea sa locuiesc undeva, unde nu exista oameni sau politicieni corupti!