| Alissa193 a întrebat:

Daca ai putea sa te reincarnezi in alta persoana\fiinta pe un timp limitat, care ar fi aceea? care e cel mai ingenios la raspuns?!

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Te reincarnezi in femeie ca sa afli raspunsul la intrebarea "Ce vor femeile" si apoi cand redevii barbat, toate sunt ale tale \dancing

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce reveniti cu aceleasi intrebari? Reincarnarea nu exista. Daca ar exista, ti-ar conveni sa devii o omida, un sobolan? Oricum, omul n-ar avea memoria unei vieti anterioare.

| Gregory a răspuns:

Salutare! Nu există aşa ceva! Să crezi în reîncarnare este peăcat!
Documentează-te mai mult şi te vei convinge:
http://www.crestinortodox.ro/......eincarnare

| DoomNEzeu a răspuns:

Hitler big grin

| Instinkt a răspuns:

Eu as vrea sa ma reincarnezintro pasare sa ma simt liber pe cer sa-mi linistesc mintea

| zerozero a răspuns:

In Barack Obama... mai schimb si eu putin lumea! happy

| danutzsan a răspuns:

Mi-ar place Mata Hari

| Gube a răspuns:

Hey!
In Daniela Crudu laughing ma intreb oare ce gandeste de se lasa sa fie filmata in ipostaza unei tampite la Antena 1, proasta nu cred ca e... vreau sa vad cati barbati as atrage intr-o zi in corpul ei laughing
Ciao!

| missME a răspuns:

In Angelina Jolie:X

| maria_5001 a răspuns:

@aysun..ai putea sa te reincarnezi in femeie pentru 100 de ani si tot nu o sa afli "Ce vor femeile" laughing

| tweety_8071 a răspuns:

in baiatul care il plac
1pt ca il plac multe fete si ar fi distractiv
2as afla daca ma place si cum gandeste el

| Alissa193 explică:

Nu am pus intrebarea daca exista reincarnare. Pur si simplu am intrebat daca ai putea teoretic, atunci ce vrei sa fii.cred ca nu ofensez pe nimeni, religia aici nu se pune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paznicul printului charles de wales...sa il omorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as vrea asta? daca sunt multumit cu mine insumi o singura data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff eu una sunt total pasionata d reincarnare si am auzit ca scorpionii se reincarneaza si eu sunt scorpion deci am toate mootivele sa cred in reincarnare... dar oricum daca ne reincarnam nu ne aducem aminte de o alta viata anterioara... daca m`as reincarna mi-ar place sa fiu cea mai mumoasa femeie si sa fii castigat mii de concuursuri miss:Xlove struck