| Biuka a întrebat:

Daca am sters cateva adrese pe care am fost din istoric. le mai pot gasi pe undeva? big grin laughing Deoarece as vrea sa le sterg sa nu mai apara niciundewinking

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

In general la fiecare browser gasesti sa stergi date private, mai sunt cookie-urile dar nu stiu daca se poate accesa si cu ajutorul lor paginile care le-ai vizitat. Daca crezi ca te supravegheaza cineva, acela poate folosi programe nu e nevoit sa se uite la istoricu tau pentru ca stie tot ce ai facut tu pe pc.