| YumiSukinanda a întrebat:

Daca am un cont pe howrse, si n-am mai intrat demult, acum am intrat si am vazut ca am 20 puncte imbatranire, si acum am alt cont pe howrse, nu pot sa trimit punctele de imbatranire de pe contul alalalt pe contul asta? funda! si daca pot, cum? funda+vot urgent!

10 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Poti sa trimiti doar 1.

| CreepyCrow a răspuns:

Mergi la pagina persoanei careia vrei sa-i oferi punctele de imbatranire si alaturi de nume, in dreapta, este:
Trimite mesaj
Vezi ultimele mesaje postate pe pagina de discutii
si dedesubt este ``ofera`i un articol lui___`` si de acolo.
La mine la unii jucatori nu apare si s`ar putea si la tine la fel, eu asa reusesc, sper sa poti si tulove struck
te pupkiss

| CreepyCrow a răspuns:

Sau, adaugi persoana careia vrei sa-i trimit ceva in lista de prieteni, dupa care accesezi pe partea de sus Comunitate-Prietenii mei
Dai mai in jos si in dreptul fiecaruia, sub ``Administreaza``, este o mica imagine aurie, ca un cadou, dai click pe ea dupa care selectezi ce ii trimiti acelei persoanekiss1

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Ba cred ca da, ca si o prietena de-a mea avea cont si a facut altul si si-a trimisobiecte pe contul nou. POTI! sper ca te-a ajutat!

| AtateaConditii a răspuns:

Nu cred ca poti.

| dumitrita25 a răspuns:

Daca vrei contul ce nu ati mai trebuie poti sa mi-l dai mie daca vrei trimitem prin mesaj se poate dar poti doar un punct timp de o spatamana

| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Le poti trimite doar cu anumite conditii:
1)Tu(pe contul vechi) saai cel putin 10 zile vechime
2)Pe contul nou sa ai 10 zile vechime(sau mai mult)
3)Sa fiti prieteni
4)Te duci la prietenii tau si daca esti prieten si cu celalalt cont si aveti 10 zile vechime iti apare in dreapta un cadou micut, dai un click pe el si selectezi ce vrei sa trimiti
5)Poti trimite odata pe saptamana la acelasi utilizator
ex: ai trimis miercuri fix miercurea viitoare mai poti trimite
ai limita cate un punct; nu mai multe
Funda?batting eyelashes

| Mihaela2001 a răspuns:

Trebuie sati stergi unul din conturi pana nu se afla si 2 luni nu mai poti juca!

| Silvya555 a răspuns:

Nu se poate...

| andreeam2000 a răspuns:

Punctele de imbatranire nu se pot trimite.Le poti folosi doar pe contul respectiv.