| night_crawler a întrebat:

Daca ar fi sa fiti in pielea unui personaj din poveste care ar fi acela...si de ce?

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu degeticalove struck.
Mereu m-am gandit. oare cum e intr-o cutie cu chibrituri?thinkinglaughing

| SweetCandy a răspuns:

Cenusareasalove struck

| Barajag a răspuns:

Pai ratoiul Donald... pot vb ca ellaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Fat Frumos laughing

| Elly4all a răspuns:

Alba ca zapadabig grin

| arysa a răspuns:

Eroul copilariei mele a fost pestisorul cu ochelari pentru ca desi era ignorat de ceilalti pentru ca avea ochelari a reusit prin inteligenta si perseverenta sa devina cel mai placut si iubit dintre toti pestisorii.

| Crisu_8081 a răspuns:

Sailor Moon...sa port costum ca al ei! big grin

| RaLuCk a răspuns:

Pai monica din La Medeleni pentru ca ea e asa de melancolica i-ar eu nu tot timpul si ma intrebam cum este sa fii asa retras mereu...happy

| yellowalien a răspuns:

Tom Sawyer! laughing (chiar daca-s fata)

Răspuns utilizator avertizat
| aby a răspuns:

Ileana Consanzeanahee hee. Pai, e perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micul print, deoarece el vede limpede cu inima, adevarul fiind ascuns privirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit o carte despre viata sexuala a unei femei"Pisicuta in cizme roz"Cred ca as vrea sa fiu in pielea tuturor barbatilor care au avut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cenusareasa! ...Finalu` ala atat de fericit day dreaming..."si au trait fericiti pana la adanci batraneti"... da` si printu` ala...smug.laughinglaughinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Julieta

| silviu67 a răspuns:

Robin hood

| isabella a răspuns:

Cenusareasa laughing

| pisi_6599 a răspuns:

Printesa Jasmine...pentru ca viata ei este perfecta si personajele din jurul ei o fac mereu sa fie fericita happy