| anonim_4396 a întrebat:

Daca as dori sa gasesc intrebari legate de anime in ce categorie as putea sa caut? Si nas putea sa vad intrebari puse ieri? Dau FUNDA! pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sakura1218 a răspuns:

Cred că ai putea să găsești intrebari in Benzi desenate, filme si seriale sau timp liber. Dar mai simplu e să scrii in casuta,, cauta,,...și iti va arata intrebarile in ordine ( de la cele mai vechi la cele mai noi )

Sper că te-am ajutat!

P.S. Ce anime iti plac? ..eu sunt fan Naruto

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru Sakura1218):

Si eu la fel multumesc de raspuns

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru Sakura1218):

Ma interesa sa aflu de acest lucru in special ca un copil o pus o intrebare de genu...ca ar vrea sa fac un site si ii trebuia un translator si vroiam sa vad daca o gasit..is foarte curios sper ca o gasit!