| antaloct a întrebat:

Daca as fi langa tine acum si te-as saruta th ce ai face a)mai saruta si th b)mai pupa pe obraz c)mai inbratisa d)m-ai da o palma?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-as da o carte de romana. Poate inveti sa scrii MAI corect "m-ai".

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UNfriendLY a răspuns:

+1 Spike2k

| adytzusiatat a răspuns:

Nu stiu prea binebig grin...depinde de tine daca esti frum si etclaughing orkm nu stiu te-as imbratisa? nu stiulaughing)

| mona a răspuns:

A

| Dema a răspuns:

E) ti-as scuipa in ochi

| andra_9585 a răspuns:

D, nu de alta, da esti fatalaughing)

| LoveToHate a răspuns:

E)Ti-as sparge dintii!

| Mălinuşaaa a răspuns:

Ce dreptate are @ardnaxur1961

| Mălinuşaaa a răspuns:

+te-as da afara din camera laughing

| tvictory68 a răspuns:

Saruta-ma mai si ai sa vezi ce fac.

| Sicmao a răspuns:

E) Ţi-aş da un abecedar.

| chibiusa a răspuns:

E) te-as saruta pe frunte, inainte sa puna capacul cosciugului in care esti.

| ionut316 a răspuns (pentru chibiusa):

Sunt putin confuz, credeam ca voua va place sa va sarutati...

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Ti-as da o carte de romana dar ca raspuns esti fata ca si mine si nu sunt pe invers

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde m-ai saruta. Daca m-ai saruta in fund, ti-as zimbi. Daca nu... nu te-as lasa sa te apropii de mine, ai putea fi contagioasa.

| Light10 a răspuns:

Eu cred ca ti-as da o palma. Wake up, this is not haifaiv!