| dorin10d a întrebat:

Ce inseamna cand o fata te musca de cat sau te saruta pe gat? se joaca cu parul tau te i-a in brate ...si iti spune ca ii esti drag. doar numai eu din toti big grin...si ma ea de cap si ma pupa pe obraz.

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Paiii se simte atrasa de tine happy, daca iti place de ea nu mai astepta, iti dai seama o fata nu face asa doar pentru ca nu are ce face sau nu ar saruta un baiat asa, si muscatul de gat cica e o moda, acum pe aici pe unde sunt eu toate fetele musca baietii de gat, eu una nu as face asta.
Deci pana la urma cred ca si ea ar vrea sa fie cu tine, adica eu daca as face chestiile astea unui baiat ar fi logic ca vreau sa fiu cu el :* succes la agatat

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te doreste

| AshuraElric a răspuns:

Depinde si de tipul de relatie pe care il aveti voi in momentul de fata. Daca de-a lungul timpului vi-ati permis anumite afinitati s-ar putea sa fiu un gest facut la plictiseala (dar desigur depinde si de personalitatea pe care o are).Cel mai bine ar fi sa incerci ceva asemanator ca sa-i vezi reactia.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Hmm te musca de gat? poate i este foame big grin laughing Glumeam /
Este clar ca ori te crede Best Friend ever ori simnte ceva pentru tine big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sa o arzi la gogosica ei, nu fi fraieer profita

| CosminaCosmm a răspuns:

Te place.

| xMikyZ a răspuns:

Inseamna ca are sentimente fata de tine, si nu stie cum sa-ti arate. Intreab-o daca te place sau simte ceva pentru tine, sau stati de vorba, clarificati lucrurile. Multa bafta. happy

| Cricutz a răspuns (pentru xMikyZ):

Nu stie cum sa-i arate? A facut cam tot ce era de facut laughing

| Adytza3107 a răspuns:

Ori ca te place ori e posibil sa vrea doar sa faca misto de tine fi atent la urmatoarele miscari ale ei

| Rebecca00 a răspuns:

Ca ii place de tine, normal.

| Gabytzzu97 a răspuns:

Inseamna ca te iubesteee happy

| dorin10d explică:

Si e putin invidioasa cand iau pe prietena iei in brate big grin .....asa ca prieteni o iau :d ....si pe ea nu big grin se supara big grin
nu stiu ce sa cred din toate astea
daca ii place sau nu