| Kat123456 a întrebat:

Daca ascultati o melodie care sa zicem vorbeste despre ceva ce ati patit va deprima sau va face sa va simtiti mai bine? astept opiniihappy

3 răspunsuri:
| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Depinde de ce am patit.

| ewe a răspuns:

Pe mine ma deprima.:-s de obicei melodiile triste mi se potrivesc adica sunt unele de parca cineva ar povestii viata mea. dar si at cand sut trista asc melodii triste si parca ma simt mai bine. pup:-x

| Paty3 a răspuns:

Depinde. adica daca melodia mi se potriveste intr-un sens mai vesel nu ma deprima, din potriva.ma simt mai bine. Dar daca este o melodie trista nu ma face mai fericita. happy