| xDxDxDxDxD a întrebat:

Daca ati fi o frunza, ce ati vorbi cu prima raza de soare a diminetii?big grin

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

"Mi-e foame " laughing

| Brâncuşi a răspuns:

Aş fi deschis cu ea şi iaş spune cu adevărat ceea ce mă deranjează, şi totodată dimineaţa maş bucura de roua umedă şi frumos mirositoare a dimineţii.
O zi minunată!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Bre, tu chiar n-ai cratima la tastatura?!
Eu daca as fi frunza, as tremura tot de frica! Daca ma arde cu dragostea lui?! Asa ca l-as intreba, just in case: Te arde in dimineata asta, sa stiu sa ma intorc pe-o dunga?