| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fost la mare in august mieti putea spune si mie un loc de camping vroiam sa mergem cu masina si o rulota si cam cat trebuie platit?

2 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Eu am fost la camping mamaia exact la iesi din mamaia la bariera cu navodari.Am platit 15 lei de persoanana / zi.Si pentru rulota este 18 lei pe zi.

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Http://www.clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=3&t=2084
Eu in vara trecuta, in plin sezon ( 15 iulie -1 august) am platit 10 lei/ adult, 5 lei/copil, 5 lei/masina, 5 lei cort si daca bine imi amintesc era 15 lei rulota si 5 lei curentul electric. La mai multe zile cred ca se poate negocia cu domnul de acolo.
Este frumos campingul are umbra multa