| FireEye a întrebat:

Buna ziua TPU! Vroiam sa va spun ce parere aveti despre acest Herold Camping, care ne-a pus pe toti in alerta cu,, apocalipsa lui". De exemplu, oamenii care si-au consumat toti banii din cauza prevenirii lui...Multi s-au izolat prin insule pentru a nu ii afecta,, cutremurul de care spune camping ".

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hmm. pai parerea mea e ca omul ala si-a consumat multi ani din viata studiind Biblia si totusi pentru asta trebuie sa-l stimam, insa adevarul este ca numai Dumnezeu stie cand se va termina totul, nu putem sa calculam noi o data si apoi sa iesim in starada sa urlam ca vine sfarsitul lumii. Numai Cel de Sus stie cat ne va mai suporta! Sper ca ti-am fost de ajutor! ciuss!

1 răspuns:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Au făcut ei așa ceva?! laughing
Nu mai am cuvinte. Ce om ar putea crede?
Părerea mea este că acest om s-a uitat cam mult la filme Science Fiction, iar acum a vrut și el să pară interesant, să se dea drept Nostradamus, și uite ce a făcut din "prezicerea" lui.