| heise a întrebat:

Daca ati putea avea orce baiat / fata, pe cine ati vrea, si cand ati vrea sa va intalniti?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu nu as alege nicio vedeta de talie internationala chiar daca se presupune ca as putea. Daca ar fi posibil(ceea ce nu cred) l-as vrea pe fostul meu prieten la care inca mai tin foarte mult si as vrea sa plecam amandoi macar pentru 2 zile undeva pe o insula pustie in mijlocul oceanului departe de toti si de toate.Departe de parintii mei(care se opun relatiei) si de gura lumii.As vrea sa privim rasaritul impreuna si sa ne sarutam cand apune soarele.As vrea sa ma sarute pasional pe plaja si sa-mi jure ca nu ma va parasi niciodata. Dupa aceste doua zile as putea sa mor linistita. Dar sunt numai vise.

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu ne intrebi si ce as vrea sa facem? laughing

| BBAlyss a răspuns:

Pai eu l`as vrea pe baiatul de care imi place si pe care nu-l pot avea ca adevarat sad...as vrea sa ma intalnesc ca el in fiecare zi... oricum stam in acelasi cartier :X

| Necunoscută a răspuns:

Frate, deja m-am săturat de greşelile tale gramaticale. " vaţi, orce?raised eyebrows"

Am citit de 5 ori întrebarea, dar n-am priceput-orolling on the floor

Daca ati putea avea orce baiat / fata, pe cine ati vrea, si cand ati vrea sa va intalniti?

| TrustMe a răspuns:

Tu pui intrebarile la misto nu? sau chiar esti prost. lasa-te baa.winking

| Emmeii a răspuns:

As vrea sa am pe un baiat, pe care il plac.
si da. as vrea sa ne intalnim.winking

| alecsella a răspuns:

Wentworth Miller :X si acum m-as intalni cu el laughing