| CanerValentino a întrebat:

Daca ati putea calatori in timp unde v-ati duce in trecut sau viitor? si de ce?

7 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Eu m-as duce in viitor, sa vad subiectele la BAC.

| drogh a răspuns:

M-aş duce cu siguranţă în viitor pentru a vedea ce mi se va întâmpla şi să mă armez pentru ce mă va aştepta! Cine ştie ce surprize vor fi...

| CanerValentino explică:

Interesant.dar stiti ce as alege eu? trecutul pentru. ca as vrea sa imi repar greselile pe care le-am facut.

| Felys a răspuns:

In ambele sa imi satisfac curiozitatea, dar la final as prefera sa ma intorc in prezent

| neca a răspuns:

M-as duce sa vad daca isus hristos chiar a existat

| Dariusuu a răspuns:

In trecut. As vrea sa schimb cateva lucruri atata tot.

De ce sa merg in viitor cand pot astepta sa vad ce imi rezerva viata.

O zi placuta.

| CanerValentino explică:

Butterfly ai ales la fel ca mine : in trecut pentru. ati repara greselile bravo interesant