| trudixx21 a întrebat:

Dacă ai putea călători în timp, ai prefera să te întorci în trecut sau să mergi în viitor? De ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca exista viitor, exista doar trecut care este mort si prezentul acum, aleg prezentul, viitorul i-l faci tu cu fiecare alegere făcuta, reîntoarcerea in trecut nu este posibila pentru ca numai poate exista

| Violleta2022 a răspuns:

Definitiv as alege sa merg in trecut, ca sa pot salva fiintele dragi pe care le-am pierdut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In trecut.
Nu vreau sa stiu viitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș merge în trecut.
De ce?
Ca să îl pot repara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă întorc în trecut sa schimb anumite lucruri.

| Dragobeta a răspuns:

In viitor. Trecutul il stiu.