| Frau a întrebat:

Daca ati putea, cum ati imbunatatii TPU?

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

As sterge acele conturi pe care si le fac, intra 2 zile, iar apoi nu mai intra niciodata
assuspenda un utilizator care jigneste
anonimii nu ar avea voie sa raspunda
cam atat happy

| Nicolelenaa a răspuns:

Pai ar fi multe de facut.
Dar chiar nu imi vin in minte acum. big grin

| Nicoleta a răspuns:

As elimina cativa useri.

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

As sterge cont-urile ale utilizatorilor care intra numai 2 zile, dau 3 raspunsuri, pun 4 intrebari si pleaca.
As sterge anumite intrebari.
As pune utilizatori advertizati pe cei care jignesc si injura fara masura.

| Andruza a răspuns:

I-as elimina pe aceia care trimit cu zuum
ratatul acelaa :-J
big hug

| Onutzyk a răspuns:

As da bani primilor 10 utilizatori la sf fiecarui anwinking

| laurentiu a răspuns:

In primul rand la cei care isi creaza cont!

de la 18 ani in sus! si de ce?
pentru ca apar tot felul de ''probleme'' ca sa le nimim asa.

la ora actuala nu exagerez sunt in proportie de 80% copii 10-13-15 ani (am intalnit si cu 8 ani) deci...no talking

| laurentiu a răspuns:

Stiam ca o sa sara toti copii cu ''stupid''...heyy gata pace laughing

| T30D0RA a răspuns:

Daca as putea, as sterge conturile celor care raspund batjocoritor. Mai bine nu ar raspunde deloc si sa treaca peste, ca raspunsurile lor nu ajuta cu nimic. Of, Doamne!

| Sn00pY a răspuns:

As elimina spam-urile de site-uri pentru un vot, chat, jocuri gen(barn buddy), as adauga stiri despre(Adolescenti, Afaceri & Financiar, Arta si Cultura, Auto & Moto, Beauty & Fashion, Cauze nobile, Muzica, Hobbies & Pets, Tehnologie etc.)care pot fi comentate, profilul sa se poate extinda mai mult adica ceva gen hi5 Fb. cam atat happy oricum imi place si asa

| Azm a răspuns:

Nu ar trebui sa se permita postarea ca anonim. Ar fi o prima schimbare benefica site-ului si in special userilor care activeaza pe el.

| JimmyThePunk a răspuns:

As da ban la cocalari happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As elimina toti utilizatorii care nu au un "folos" pe acest site. (in sensul ca dau raspunsuri si pun intrebari doar de dragul de a face misto de noi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaugand cateva jocuri si un chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU e perfect :X :X