| Barajag a întrebat:

Daca ati putea schimba ceva la barbatii din toata lumea... ce ati schimba?big grin

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Le-as mai pune un ou. Umbla o vorba pe la mine cum ar fi ca cica 2 sunt ca la mort. Doua flori, doua oua, cam tot aia. Deci sa fie 3 la naiba, desi dupa ma gandesc c-ar fi mai dificil cand....hai bine, ma cenzurez.

15 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

laughing...uof...ma omori tu cu barbatii tailaughing pai as schimba.thinking totlaughing)laughing) ee... poate mi-as dori sa-i fac fideli si sincerilaughing macar atatbig grin

prfml
| prfml a răspuns:

As schimba bacnotele mici din portofel cu unele mai mari.

| remus a răspuns:

Eu stiu... daca vrei iti raspund pe privat, a nins la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Nemesis_9263 a răspuns:

Eu nu as schimba nimic.desi ne fac uneori sa suferim, desi adesea ne enerveaza incat ne dorim sa ii nimicim, barbatii sunt tot barbati.cred ca nicio fata de pe lumea asta nu si-ar dori un baiat fara cusur.perfectiunea este plictisitoare...barbatii reusesc intotdeauna, prin naivitatea lor, sa aduca o pata de culoare intr-o relatie.in plus, adesea, noi fetele suntem atrase chiar de acele mici defecte ale lor.stiti cum se spune:rau cu rau dar mai rau e fara rauhappy

| Dianna a răspuns:

Indiferenta unora!

| stefytm a răspuns:

Ce as schimba si eu la o femeiebig grin..............................sa nu fie curvar respectiv curva

| florin_7547 a răspuns:

Le-asi schimba nevastahappy

| maimutzica a răspuns:

Creierul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as face un picut mai sensibili laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata, barbatii sunt enervant de incapatanati, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce ai schimba? Ca n-ai pus degeab aintrebarea... coci tu ceva acolo, nastrusnica mica ce esti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic! Sunt perfecti asa cum sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo! Buna intrebare! Le-as schimba mentalitatea.Atat

| adee_5557 a răspuns:

1. sa raspunda la telefon
2. sa numai insele
3. cand e cu noi cel putin sa numai intoarca capul si dupa altele
4. sa nu se mai bage in discutiile sau certurile noastre cu prietenele
5. sa numai fie asa curiosi in privinta unor lucruri
6. sa numai uite zilele noastre de nasteri sau onomastice
7. sa ne spuna "te iubesc" daca simt
8. sa numai MINTA!

atata'mi vine in cap in momentul astabig grin.