| NiCkOtHeBeST a întrebat:

Daca cineva ma poate ajuta lucrez la un forum si am nevoie de membri cam vreo 12 forumul vorbeste despre jocuri siteul este http://masterrgames.forumgratuit.ro/ nu vreau publicitate vreau ajutor Cine vrea sa ma ajute sa raspunda nu dau banii si nimica daca vreti sa ma ajutati bine de bine daca vreti recompense ajutatio pe mamica voastra la curatenie in casa si va da un leu

2 răspunsuri:
| DoNotDisturbDND a răspuns:

Si ce fel de ajutor?

| NiCkOtHeBeST explică:

Ajutor adica sa facem posturi sa mai adaugam categorii sa facm forumul mai frumos

Întrebări recente