| laurentiu a întrebat:

Daca Dan Diaconescu candideaza pentru preşedinţia Romaniei, le-ati vota?

argumentati!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

L-as vota.Nu as avea nimic de pierdut, ceilalti fiind de mult timp expirati si vazuti ca ''hoti'', mincinosi etc. Este mai tanar si mai cunoscut si mai iubit poate de lume.Cred ca l-as vota pe el altul stingandu-mi orice speranta.Am dat sanse la prea multi din cei asa zisi mari in politica deci merita sa incercam.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary Marry
Pai ai 18 ani sa poti vota?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary Marry ai 18 ani pentru a-l vota pe Diaconescu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as vota.

| lollopop a răspuns:

Doamne fereste!
In nici un caz. Dupa ce ca are o porcarie de emisiune, sa-l mai votez sa faca ce?
NU l-as vota.

| Mary Marry a răspuns:

Nu, nu am dar daca as avea cu siguranta l-as vota!
Eu am zis asta pentru ca il cunosc si stiu cine e si cum gandeste.
Dar nu pot, am 12 ani. Dar daca as fii majora sigur l-as vota!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca eu il cunosc si stiu ca este un om foooooooarte bun si el ar merita sa fie presedintehappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappythumbs up

| denissa_3371 a răspuns:

Cu siguranta se va face mare dreptate pentru noi cei mici si muritori de foame.partidul poporului dd va fi loial celor ce-l vor alege.

| emma_8868 a răspuns:

Nu l-as vota, mi se par atat de absurde cele 20 de puncte ale sale, pe care nu inteleg de unde va avea bani ca sa le realizese daca va deveni presedinte, cand Romania se afla intr-o criza economica atat de mare, cand Romania are o multime de datorii ceea ce inseamna ca si nepotii nostri vor mai plati datoriile tarii.
Sunt convinsa ca este o prezenta periculoasa pentru tara.