| andreeaantonescumaria a întrebat:

Cica : Dan Diaconescu... Proprietarul postuluin de kak*t Zero tv (otv) :-J. vrea sa fie presedintele romanieirolling on the floor) vai de noi ce va fi atunci laughing))))))...

... Ce parere aveti... La`ti vota? eu NU!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca o sa aiba voturi, atunci oficial Romania este cea mai handicapata tara din lume!

| pisoias a răspuns:

Banuiesc ca in acel moment am sa am amnezie temporara(n-o sa-mi aduc aminte unde sa pun stampila).

| AshuraElric a răspuns:

Asta ne mai trebuia... un alt presedinte anemic (el nu vede ca lui Basesc i-a cazut suvita de cand e pe tron, vrea sa pateasca si el acelasi lucru, cine stie ce o sa-i cada)rolling on the floor

| MMadalina a răspuns:

Acest lucru mai lipseste...

Si asa suntem vai de capu nostru laughing
"Vorba multa saracia omului " la cat vorbeste omu' ala o sa fim mai rau ca cei din Africalaughing

Nu vreeau sa-mi imaginezlaughing

| darkhell217 a răspuns:

Nu!

| Denisa444 a răspuns:

Apocalipsa...
ba, eu l-as trimite la culcare pe "domnu'Dan" ca se vede ca n-a dormit de mult... il ia cu paranoia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adv ca v-ai gasit toti impotriva lui.ma rog nu sunt fan si nu-l sustin dar "andreeaantonescumaria" daca tu zici ce va fi atunci? acum te intreb eu pe tine CE ESTE ACUMA? iti convine cum mor oamenii de foame? si batrani cum mori de boli pentru ca n`au bani de medicamente? si cum nimic numai e corect in tara asta? nici justitia, nici primariile, nici tribunale, nici nik.doar dk nu cunosti pe cineva bazatwinking asa ca taci din gura ca habar n`ai de viata ta...:-&

Întrebări recente