| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc asta http://i.ebayimg.com/images/g/8TsAAOSwVFlUGSEG/s-l500.jp g Ma va opri politia pe strada?

3 răspunsuri:
| JackingSparrow a răspuns:

Nu, bineînțeles că nu te va opri deoarece în acest anotimp este normal să porți așa ceva, mai ales dacă sunt puse la vânzare pe site-uri & magazine, probabil că le-au văzut și ei, normal..Deci sunt sigur că nu te va opri, poartă-le liniștit.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu cred, nu vad care ar fi motivul sa te opreasca.

| mihai69 a răspuns:

De ce te-ar opri?!?
Nici o lege nu interzice purtarea unei măști pe stradă.
Dacă ar fi așa, toate „arăboaicele" din mall-uri ar ajunge direct în arest!