| Gabriell1992 a întrebat:

Salut, am cumparat o geaca waterproof (rezistenta la apa), de culoare albastra. Credeti ca este potrivita pentru oras, pe durata iernii?
Poza: http://i.ebayimg.com/images/g/jbUAAOSw~OVWvNc~/s-l500.jp g

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Da, de ce sa nu fie. Si daca nu ar fi, pana la urma fiecare poarta ce vrea, doar oamenii superficiali ar judeca pe cineva dupa imbracaminte, daca i-ai vedea pe cei mai bogati oameni din lume pe strada nu ai da doi bani pe ei... Poarta ce vrei. Dar revenind, da, e faina geaca.

| justanotheruser99 a răspuns:

Absolut. E chiar faina. (Parerea mea, eu care port hanoracele lui varu-meu laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum o sa fie si iarna asta. laughing Pentru oras clar e potrivita.

| Laura78 a răspuns:

Da, e chiar faină. Oricum, fiecare poartă ce vrea, unde şi cum vrea el. Nu contează ce zic alţii, ţie trebuie să-ţi placă.