| droomather a întrebat:

Daca gasesti o licenta de ESET Nod32 Antivirus pe internet este posibil sa iei un virus sau ceva de genul sa te "heckuiasca" pe computer cel care a postat?
PS:heckuiasca adica sa ia ip tau sa intre sterge etc...

Este posibil?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Daca iti ia ip tau nu iti intra in pc ci doar iti poate da ddos si iti arde placa de retea dar putini stiu cum se face, de obicei ai grija de unde descarci dar antivirusurile nu sunt virusate incearca sa descarci nod de aici daca chiar vrei http://www.softpedia.com/progDownload/NOD-Download-4492.html nu iti trebuie cod nici licenta este fara virusi si gratis problema e ca la cateva luni o sa expire deci daca nu te deranjeaza poti intra din nou pe site si descarci din nou acest antivirus la 6 luni sau 12 depinde de caz