| curiosul122 a întrebat:

Care ar fi mai bun ca antivirus? Eset NOD32 Antivirus sau Eset Internet Security?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eset Internet Security - nu e un antivirus, îți oferă tot ce ai nevoie pentru a-ți securiza calculatorul cu Windows și pentru a te proteja de amenințările malware, de atacurile din rețea, precum și de site-urile web rău intenționate. Interfața de utilizare este simplu de navigat deși oferă multe setări avansate, iar instrumentele suplimentare incluse, sunt utile. Rămâne nod32

| gratargratar a răspuns:

Din experienta mea, cel mai bun antivirus este Bitdefender. Este adevarat ca iti consuma multe resurse, dar face o treaba extraordinara din toate punctele de vedere. Am de vreo 2 ani Bitdefender, si nu am mai avut nicio problema cu virusii sau cu navigarea pe internet.
Cumpara-l de la un re-seller: g2a.com de exp.