| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi greseste nota la teza de ex eu pe teza am 8 si in catalog trece 7 cum se poate modifica?

6 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

HEiihappy
Anuleaza notahappy Adica o incercuieste si directorul pune stampila acolohappy

| kolcov a răspuns:

Pai nu e mare lucru, vorbesti cu dirigintele tau si mergi la director, iti stampileaza nota.

| EllyFMS a răspuns:

De suce la director, iar el va stampila si semna.

| ZμZμ a răspuns:

Pai... poate sa iti taie nota, pune stampila si trebuie sa semneze directorul si gata.

| Doodle_8466 a răspuns:

Da se poate modifica cu stampla de la director tonguebig grin stai linsitita big grin iti insemneaza nota o duce la director directoru o stampleaza si se anuleaza nota tongue

| ancaa_1330 a răspuns:

Da... se merge la director si cu stampila se poate modifica