| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Daca iti impui si daca vrei ceva neaparat obtii acel lucru oricat de greu ar fi?

7 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

As spune ca da... insa sunt atat de multe lucruri pe care nu le poti avea oricat de perseverent ai fi incat daca nu iti reuseste ceva ar trebui mereu sa stii ca nu e vina ta.

| biuuu a răspuns:

Da sa stii ca asa e. daca iti doresti cu adevarat acel lucru si chiar vrei sa il obtii cu orice pret crede-ma ca o sa il ai.trebuie doar sa lupti.eu asa zic ca o sa faci rost de el cu multa vointa si lupta. evident

| andrada a răspuns:

Depinde de lucru. daca vrei sa invie mortii nu se poate oricat de mult ai vrea dar daca iti doresti sa iei note bune la scoala sau sa slabesti de exemplu atunci da
Bafta!

| TheSpecialOne a răspuns:

Teoretic da, practic...

| Calinuz a răspuns:

Nu-ti fixa ideea aceasta caci nu tot timpul se intampla

| Dyana_3851 a răspuns:

Da

| elena_1329 a răspuns:

Cred ca da...cel putin la unii functioneaza.