| REspEC7 a întrebat:

Daca m'ar aputea ajuta cineva cu chestia asta plz! Am gasit un videoclip pe YouTube si nu stiu cum se numeste un program folosit in acest tutorial! Daca stie careva cum se num sau un link de download pentru el plz! Ma refer la programul acela dintr'o parte cu negru unde scrie mouvies applications! http://www.youtube.com/watch?v=R-ZL4zhPNZs&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Nu stiu daca te referi la programul de la minutul 1:39 dar daca la el te referi se numeste Movie Maker si il are orice windows il gasesti in C/program files /Movie Maker.happy

| REspEC7 explică:

Nu ma refer la movie maker! Ma refer la programul acela in gen object dock care ascude in partea drepta niste programe(minutul 0:28)