| REspEC7 a întrebat:

Daca m'ar aputea ajuta cineva cu chestia asta plz! Am gasit un videoclip pe YouTube si nu stiu cum se numeste un program folosit in acest tutorial! Daca stie careva cum se num sau un link de download pentru el plz! http://www.youtube.com/watch?v=QtovqcYKW2Y&videos=Bvfp1A ypa0A

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Dar care program, ala pentru efectele video? Poti face de-astea si cu Sony vegas sau zi-ne despre ce program mai bine zis pentru ce?

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Asta e un mix trance.
Pentru editare video iti recomand Sony Vegas Pro 9

| REspEC7 explică:

Ma refer la programu acela in gen object dock sau rockdock! Acela cu negru care deschide ferestrele acelea cu programe sau jocuri sau ce mai are ala prin pc! La programul acela ma refer!