| zalisa a întrebat:

Daca mi-am pus o bluza la uscat pe soba, iar soba mi-a ars bluza(o pata portocaliu-maronie ), cu ce pot sa dau ca sa scot pata?

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

ZAZU lasa ironiile oh go on
Malina nu e o pata. ti s-a ars bluza. Daca e intr-un loc mai putin fizibil ia`ti ceva peste.Alceva nu ai ce sa ii faci. s-a ars. sad

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-ai cu ce sa o scoti, fiindca nu e o pata, e pur si simplu arsa tesatura.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic, singurul lucru bun este sa-ti cumperi o bluza noua.

Janina
| Janina a răspuns:

Incearca sa vopsesti bluza, zic si eu, sincer nu am incercat...

| Roby67 a răspuns:

Cu foarfeca.

| marrr a răspuns:

rolling on the floor
@Zazu, prea tare raspunsul

| zalisa explică:

Dar "arsatura"(:d)e la vedere, adica e un pic mai la stanga de mana, iar pe bulza aia am dat o gramada de banicryingcryingsigur nu se poate face nimic?cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| oky a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu zeama de foarfeca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai iasa afara laughingpui un material acol peticlaughing

| myhayl a răspuns:

Ce faceti?