| valy a întrebat:

Daca nu va deranjez prea tare...as dori si eu sa stiu si eu ce codecuri imi trebuie pentru bs player sa se vada scrisul corect.cu s, tbatting eyelashesun link ceva imi puteti pune si mie la dispozitie? multumesc multhappy

1 răspuns:
| oz a răspuns:

Intri in bs player>>click dreapta>>>subtitles>>>primary>>>subtitle properties>>>font:
ai un chenar acolo cu "script" apesi si selectezi central european... daca nu merge trimite-mi un mesaj pe privat