| MihAelA_1847 a întrebat:

Daca o persoana imi cunoaste adresa si mai ales parola de mess, o poate sterge si sa o inlocuiasca?

7 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Iti poate schimba parola, iar tu iti poti lua adio de la id :|
Daca nu e prea tarziu, schimba`ti parola, uite aici -->
http://www.TPU.ro/......messenger/

Si daca vrea sa iti faca "rau" poate face mai multe de pe id`ul tau.

| betti a răspuns:

Daca cunoaste bine informatica, si isi foloseste cunostintele pentru a intra in calculatorul altuia pentru a face rau si a distruge sau sa ii dea respectivului niste virusi, daca mai are si parola respectivului, ar putea sa ii schimbe parola! Mi s-a intimplat sa intre de citeva ori un nenorocit din asta sau mai multi in calculatorul meu fara sa imi stie parola.Detectam ca cineva e in calculatorul meu, atunci de citeva ori, cind nu reuseam sa il inchid si la un moment dat imi spunea ca e cineva in calculatorul meu si daca inchid o sa isi piarda toate datele.Deci e posibil si poate! Din pacate!

| moftuliki a răspuns:

Dap daca are parola tha o poate schimba dar inainte de ati accesa contul intra uh pe mess si schimba uh repede parola :*

| yinyang a răspuns:

Da, se poate. Daca are parola ta sigur o poate schimba la my account, change password.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate. poate sa faca rost si de adresa de unde stai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| abel_8457 a răspuns:

Din pacate da. daca iti cunoaste adresa de mess si parola se poate folosi de acestea ca si cum i-ar apartine daca gandurile nu sunt foarte pozitive, adica poate schimba parola astfel ca id sa ii apartina doar lui(la persoana ma refer sau ei)si tu sa nu mai poti folosi id-ul respectiv. daca nu esti sigura de persoana care iti cunoaste parola de la id-u te sfatuiesc sa o schimbi de urgenta si sa o tii doar pentru tine. o poate si sterge dar doar daca nu intentioneaza sa mai foloseasca nimeni id-u nici chiar el.succes!