| Someoneeene a întrebat:

Daca o persoana imi da cerere de prietenie pe facebook, cum dau sa ma urmareasca (nu vreau sa trec de 2000 de prieteni)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu poti.Doar el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca nu vrei sa accepti, e in regula. Cand el te cauta si iti da cerere, langa cerere are si optiunea de "urmareste". Trebuie doar sa de-a clcik pe "urmareste" si atat. Deci el trebuie sa faca ceva sa te urmareasca, nu tu sa faci sa te urmareasca. Daca acel amic nu are optiunea de ate urmari, atunci revii cu alta intrebare si iti raspundem cum sa setezi sa te poata urmari.Deci daca nu are optiunea de a te urmari, trebuie sa setezi tu, la tine in fb, sa te poata urmari.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu poţi să faci tu ceva pentru a te urmării. Poţi doar să setezi ca să poţi fi urmărită.
Sănătate!

| david4889 a răspuns:

Ii dai accept si te urmareste daca vrea
ea.

| Aidda_Idda_1995 a răspuns:

Atunci cand el iti da cerere de prietenie automat te are le fellow, nu trebuie sa ii accepti cererea.Dar si daca o stergi nu te mai urmaresti, tu nu ai cum sa faci asta.Si acea pers care chiar daca iti da cerere si tu i-o accepti el poate de unfellow.winking