| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot trimite o cerere de prietenie pe facebook deoarece persoana respectiva are prea multi prieteni... cum pot trimite acea cerere/s-au sa fiu prieten cu ea

1 răspuns:
| PrincessSophie a răspuns:

Din moment ce are prea multi prieteni, nu prea ai sanse sa-l mai poti adauga si tu ca prieten/a. Singurele chestii pe care ai cam putea sa le faci e fie sa-i dau un subscribe si-atunci o sa vezi activitatiile care le face, fie ii trimiti un mesaj de ala frumos prin care-i spui ca vrei sa-i fii prieten si poate-ti face un loc de request. happy