| iSharan a întrebat:

Daca p usa unei camere scrie interzis prostilor! pe alta usa interzic cocosatlor! iar p alta interzis nebunilor! in care intrati?

Răspuns Câştigător
| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Pe niciuna

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe usa care scrie: Femei bune si dornice de sex.

| MiruFcrb a răspuns:

Eu as intra la nebuni, ca s`asa nu le am eu pe toatelaughing Si n`ar fi rau sa gasesc uni ca mine, poate chiar sa se alature si grupului meu de prieteni dusi cu capullaughing!

| Nimeni1996 a răspuns:

Pe aia cu nebuniilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa vedem.Daca intru unde scrie "Interzis nebunilor" insemna ca am sa gasesc niste oameni sanatosi mintal, dar pot fi si prosti, pentru ca nu e neaparat ca un om sa fie destept daca e sanatos mintal.Daca intru pe usa unde scrie "Interzis cocosatilor" mi`e una si aceeasi cu "Interzis nebunilor". Totusi putin imi pasa mie daca e unu` cocosat sau nu, daca ai ce discuta cu el si nu e un agramat miserupist nu ma intereseaza aspectul fizic. Daca intru pe usa unde scrie "Interzis prostilor" inseamna ca o sa gasesc exact ce`mi place mie, oameni cu materie cenusie.Prin urmare, o sa intru in camera "Interzis prostilor".
Bafta`!

| Twix_3780 a răspuns:

Pe geamlaughing)