| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie intrebari capcana gen : ' E o use in fata si scrie interzis prostilor, intri sau nu intri '. 'Sunt 10 pesiti intr-un acvariu si 3 mor cati mai raman '... Intrebari de genul acestora. Cele mai multe intrebari si fumoase primeste FuNDA + VOT!

Asteptttt! happy

14 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Iti pun o intrebare, tu raspunzi cu da sau nu ok?
Mama ta stie ca esti gey?

| AdZi a răspuns (pentru CristiB93):

Nu sunt gay

| CristiB93 a răspuns (pentru AdZi):

Trebuie sa raspunzi cu da sau nu, unii poate o sa cada in ea, incearca.

| Iubibilăă a răspuns:

Cum ineaca o blonda un peste?
Il tine in apa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-o explici si mie pe aia cu pestii? ca chiar nu ma prind.

| SmokeyEye a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a grabit Adzi cand a postat intrebarea, a vrut sa zica de fapt ca 3 dintre cei 10 pesti din acvariu se ineaca si mor. Cati mai raman? - tot 10 pentru ca pestii nu se ineaca.

| dorateoo10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt 10 pesti in acvariu iar 3 mor ..cati mai raman? pai tot 10 raman pt.ca is in acvariu

| AdZi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pestii se ineaca in apa?laughing

| anonim_4396 explică (pentru AdZi):

Mai omuletule, ai scris tu in intrebare ce pestii aia se inneaca? Ai zis doar ca mor. Inainte sa ii faci pe alti sa se simta prosti trebuie sa fii tu destept.

| SmokeyEye a răspuns:

1.Ce e aceea din care
De tot iei creste mai mare? (minciuna)

2.In care sticle nu putem pune lapte? (in cele pline)

3.Ce-i lipseste omului bolnav? (sanatatea)

4.Cum imparti 3 mere la 4 copii in mode gal? (tai fiecare mar in 4 parti egale)

5.Cum intra leii in sala de concert? (in buzunar)

6.Cum imparti 5 paini la 3 oameni in mod egal? (imparti fiecare paine in 3 parti egale)

7.Ce invata elevul din clasa I in prima zi de scoala? (drumul pana la scoala)

8.Ce se afla intre gard si drum? (si)

9.Pe care copac se asaza o vrabie cand ploua? (pe unul ud)

10Ce cantitate de pamant se afla intr-o groapa de un metru cub? (groapa este goala)

11.Cum scoti o palarie care a cazut in fantana? (uda)

12.Cati iezi a mancat vulpea in povestea,, Capra cu 3 iezi,,? (nici unul)

13. Turistii romani au un accident in Ungaria. Unde sunt ingropati supravietuitorii?
(nicaieri, deoarece ei traiesc)

14.Cine miauna si nu-i pisica? (pisoiul)

| RuxandraBianca a răspuns:

Vrei sa spui ca 3 pesti se ineaca nu ca mor

| ÐiÐi a răspuns:

De ce se trag clopotele la biserica?( de franghie)
Ce face un iepure cand implineste un an?(merge pe al doilea)
Cine are pene si nu zboara?( Perna)
Cine nu rasare din seminte? (soarele)
Ce se micsoreaza pe masura ce creste?(anul)
Care este cea mai imbracata mare?(marea manecii)
Care cer nu are stele( cerul gurii)
Ce se face la lumina soarelui?(umbra)
Cine spune numai adevarul?(oglinda)
Care sticle nu pot fi umplute cu otet?(cele pline)
Cate roti are un autoturism?(cinci cu tot cu rezerva)
Ce trece peste apa si nu face valuri?(luna)
Cate prune poti manca dimineata pe stomacul gol?(una)
La ce intrebare se poate raspunde cu NU pentru ca ar fi imposibil sa se raspunda cu DA? (-Dormi)
Cum iese un negru din marea rosie?(ud)
Ce trece peste rau Stand locului?(podul)

| PestisorDeAur a răspuns:

La intrebarea 3 raspunsul corect este X, toti colegii aleg G profesorul alege G, tu ce alegi?

| cosi9 a răspuns:

-5 randunele stau pe un cablu. daca arunci o piatra in una cate mai raman?(o evident ca toate zboara)