| armandita a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista mea de prieteni dp facebook, acelei persoane ii apare cand o staerg ca nu imi mai este prieten? va rog raspunshappy!

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Nu, nu-i apare. Am incercat si eu expre asta si nu i-a aparut nimic aceli persoane nici pe ACASA, nici pe PROFIL...deci poti sa stergi pe cine vrei fara grija, singura problema ar fi daca acea persoana stia cati oameni avea in lista de prieteni ( ex. 103 ), iar cand tu l-ai sters, i-a disparut o cifra ajuncand la ( ex. 102 )
SUCCES!

3 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Cînd îţi deschizi lista şi duci cursorul la numele ei(lui)îţi apare "unfriend"dai clic stînga pe unfriend şi scoţi din lista de prieteni,apoi intri din nou pe pagina ei de fb şi sub lista ei de prieteni,jos stînga, e butonul blochează, intri în el şi bifezi la blochează această persoană!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii apare.Sterge linistita pe cine vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| nik777 a răspuns:

Nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu.