| Inkubus a întrebat:

Cand sterg un mesaj trimis cuiva pe Facebook, acelei persoane ii mai apare mesajul?
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Nu ca zic dar trebuie` sa spun ca raspunsul cel mai sigur la intrebarea ta nu poti sa-l dai decat tu, ca numai tu stii 100% despre ce-i vorba. Raspunsurile celorlalti is doar pareri carora nu le-ai gasit inca defectiunea.

22 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Inkubus, na, cum procedezi? Unii au fost asa categorici zicand ca Da, altii zicand ca Nu. Practic, poate sa vina Zuckerberg in persoana sa-ti spuna, dilema tot ramane cand jumatate spune una si alta jumatate spune alta laughing Faci o medie? Sau verifici tu cu manuta ta care-i treaba?
Faza cu verificatul te sfatuiesc s-o aplici peste tot, de cate ori ai posibilitatea.

| Inkubus explică (pentru Leocerba):

Sincer..chiar nu mai inteleglaughing O sa verific asta pe un cont tot de al meu thinking Oricum..mersi la toti :**

| Leocerba a răspuns (pentru Inkubus):

Eu cred ca raspunsurile difera pentru ca unii au facebook de unica folosinta si ala functioneaza altfel laughing

| Inkubus explică (pentru Leocerba):

laughing).Dar am incercat pe alt cont..si stii? ..Chiar apare x_X laughing

| Inkubus explică (pentru Leocerba):

Asa'i ohappy

| Leocerba a răspuns (pentru Inkubus):

Si nici macar nu ti-am raspuns la intrebare. thinking
Ceeeau.

| Leocerba a răspuns (pentru Inkubus):

Nu ca zic dar trebuie` sa spun ca raspunsul cel mai sigur la intrebarea ta nu poti sa-l dai decat tu, ca numai tu stii 100% despre ce-i vorba. Raspunsurile celorlalti is doar pareri carora nu le-ai gasit inca defectiunea.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Indiferent ce mesaj vei sterge la persoana respectiva tot apare.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

O data sters nu mai apare nimanui!

| SooJin a răspuns:

Tu il stergi din contul tau, dar va aparea persoanei respective... funda? puppy dog eyes

| obsercvayr a răspuns:

Ce tot batetii baiatu la cap, odata ce ai sters mesaju nul mai vede nimeni..astai nu stiu ce vorbesc. funda?

| MaryanHD a răspuns:

Da
Funda?> happy

| AndreiBolos a răspuns:

Funda degeaba.

| eAnne a răspuns:

Da, acelei persoane ii mai apare mesaju deoarece nu are nici o legatura, tu l-ai sters doar de la tine happy El trebuie sa stearga el mesaju.

| Iasyxd a răspuns:

Da,sigur ii apare big grin

| Avocado7 a răspuns:

Daca il stergi nu il mai poate vedea acea persoana.Doar daca nu l-a vazut deja.

| AncaRRR a răspuns:

Nu, nu cred.

| ioanadanielle a răspuns:

Da daca e pe privat si daca e postare sau comentariu poti sa le stergi

| Laviiixd a răspuns:

Tu il stergi doar pe contul tau. Acelei persoane e posibil sa ii apara. happy

| elly8 a răspuns:

Da

| Hory11 a răspuns:

Da,de sigurhappy

| Simona_Gavrila_1986 a răspuns:

Buna... cum sterg linkul meu de Facebook daca l-am trimis la altcineva in mesaj privat.

| IulianFlorin a răspuns:

Pai, daca il trimiti pe privat nu mai ai cum sa il stergi, dar daca il pui la o poza sau o postare nu o sa il mai vada (mesajul)... big grin Sper sa fiu de folos laughing