| someiau a întrebat:

Daca stiti sa faceti farse tari sa imi spuneti si mie ca eu si varul meu am facut o gramada si nu mai stim altele daca ma poate ajuta cineva sa imi zica si mie o farsa tare.

Răspuns Câştigător
| Smackdown a răspuns:

Inlocuiesti sarea din bucatarie cu zahar.
Pui faina in lapte :-)
Dai cu untura de porc pe manerul usii.
Stai cu un cutit in mana si tai ceva. Dai cu ketchup(mai lichid) pe mana si te prefaci ca te-ai taiat.
Deschizi calculatorul dar scoti mufa de la monitor pentru a pacalii lumea ca s-a stricat calculatorul.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Farse.ro

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

De care farse? telefonice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina ne ucide si 2012!
sa traiesti bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O farsa tare mai e asta:am sunat la un numar la intamplare si mi-a raspuns o doamna:i-am spus:ma scuzati, familia calu? la care doamna:nu.atunci am spus:ma scuzati, am gresit grajdu