| c0ntsimplu a întrebat:

Spuneti-mi cele mai tari farse de 1 aprilie care le-ati facut sau vi le-a facut cineva!
Dau funda acelei persoane cu cea mai tare farsa!
Sa inceapa concursul

3 răspunsuri:
| TampitulDeLaOpera a răspuns:

Am convins odata un coleg sa mearga cu mine la un supermarket sa-mi cumpar un cooler, am trecut pe langa produsele vrac, mi-am pus mana si am apasat pe cantar fara sa ma vada si i-am lipit 3 aptipilde cu coduri de bare pe spate, iar la iesire am luat-o prin alta parte decat el(nu gasisem cooler).Si de aici iti poti imagina ce a urmat...

| corolav a răspuns (pentru TampitulDeLaOpera):

Asta se cheamă glumă proastă. De om Tîmpit.
Corect se scrie „abțibild, abțibilduri" și nu „ațipilde".

| Apropo29 a răspuns:

Lipeste o hartie pe partea de jos a mouse-ului de la calculator ca sa nu mai functioneze laughing