| FreshDreams a întrebat:

Daca sun pe cineva cu numar ascuns, acel cineva ma poate suna inapoi?

21 răspunsuri:
| danutza45 a răspuns:

Nu.

| Iziii:x a răspuns:

Nuhappy
Nu iti poate vedea nr daca suni cu numar ascunssmug
Funda?puppy dog eyes

| RoooneyThePuf a răspuns:

Nop! Stai calma!
O zi bunahappy

| DianaAndra1 a răspuns:

Nu. in mod normal nu. Daca merge la orange(vodafone, cosmote etc ) parca e ceva sa-ti gaseasca numarul thinkinghappy.
Dar daca e om normal. daca tu il stii un om care nu face din acestea.il poti suna, nu te poate suna inapoi happy.

| Bianca18 a răspuns:

Nu pentru ca nu iti vede numarulhappy nu stie ca tu ai sunat. si nu te poate apela.

| nyna a răspuns:

Vezi ca poate nu ai bagat inaintea nr #31#

| DonAnonymius a răspuns:

Nu poate mai... Daca e numar ASCUNS cum sa te sune inapoi? Doar daca e un prieten care ti-a recunoscut vocea si iti are nr. de telefon.

| Craiovamax a răspuns:

Nu te poate suna inapoi decat daca merge la operatorul de telefonie mobila si cere lista apelurilor primite si efectuate si atunci afla cine l-a sunat cu numar ascuns.

| alexutza_7042 a răspuns:

Nu, deoarece cand persoana primeste aplelul nu apare numarul de telefon ci cuvantul "necunoscut"(asa e in cazul meu si cred ca peste tot).winking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu, nu poate!

| slam a răspuns:

Nu

| ZeYa a răspuns:

Categoric, nu!

| evoke a răspuns:

Nup. Daca il suni cu numar ascuns ii apare doar Apel Privat, Numar Ascuns, Necunoscut sau ceva de genu.
Nu iti poate afla numarul dar nici sa te sune inapoi nu poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la unele telefoane
de ex pe mama mea a sunat-o unu cu nr ascuns si nu stia cine e si a dat la apeluri si scria necunoscut si a dat aplelati dar nu ia raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la unele telefoane
de ex pe mama mea a sunato unu cu nr ascuns si nu stia cine e si a dat la apeluri si scria necunoscut si a dat aplelati dar nu ia raspuns

| foxi a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate sa te sune inapoi, eu am testat si in 5 min m-a sunat inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poate suna inpoi, nu are cum, daca suni cu numar ascuns nu are cum sa te sune pentru ca nu iti stie numarul, am o intrebare si eu cum sun cu numar ascuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| αndï a răspuns:

Eu am avut un Motorola razr v3 de unde puteam suna inapoi persoanele care ma apelau cu numar privat... imi pare rau ca nu mai am telefonul ala sad