| AylinS a întrebat:

Daca termini facultatea de psihologie ce poti deveni in afara de psiholog?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Asistent social, specialist resurse umane, specialist recrutare si multe alte meserii in care trebuie sa stii cate una sau alta despre comportamentul si limbajul oamenilor si sa ii poti citi pentru a-i clasifica intr-un fel sau altul. Succeswinking

3 răspunsuri:
| ravanoos a răspuns:

Profesor de cultura civica

| A98 a răspuns:

Psiholoagalaughing

| MissBeer a răspuns:

Psiholog criminalist(faci profilul criminalilor), dar nu prea e de gasit in Romaniahappy.