| Grimalkin a întrebat:

Ce poti deveni dupa ce termini liceul si facultatea de arta? (in afara de pictor, poti sa te angajezi la vreo firma, ceva?)

6 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Galerie de arta

| hamsterx a răspuns:

Designer de exemplu.de haine sau de amenajari interioare...arhitect,eu stiu depinde la ce te pricepi mai bine happy

| BlueByte a răspuns:

Zugrav, sau te ocupi cu graffiti laughing

| Abb a răspuns:

Designer vestimentar, de interior, arhitect.

| anca_7959 a răspuns:

Designer de amenajari interioare, designer de haine, arhitect si tot ce tine de astea. depinde.

| Dellya_Delia_1990 a răspuns:

Poti sa decorezi spatii, evenimente tematice cu produse de arta de genul celor de aici: http://www.san-deco.ro/