| antaloct a întrebat:

Daca un baiat ar veni si ter saruta tu ce ai face 1) i-ai da o palma 2) l-ai saruta si tu 3) l-ai in batisa?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Day19 a răspuns:

I-as spune:Ai innebunit?

| Carmy21 a răspuns:

Pai happy. depinde de baiat. daca miar place de el las saruta love struck daca nu i-as da o palmahee hee.

| Kodokuna a răspuns:

Pai depinde cine e. Daca e unul :-&,cu siguranta i-as trage o palma laughing. Daca e cineva de care-mi place, m-ar lua prin surprindere, dar l-as saruta si eu.Cel putin asa credhee hee

| AdriiAnna a răspuns:

2 ...doar daca mi-ar placea de baiat daca nu 1 laughing

| Ad3lyna16 a răspuns:

Depinde de persoana. Acum na, nu cred ca cineva te-ar saruta fara ca tu sa ii impartasesti sentimentele, dar mai sunt si oameni de astia. In cazul lor, nu le-as trage nicio palma, ci vreo 3. big grin Daca e baiatul perfect pentru mine, atunci... Se stie raspunsul: L-as saruta :*

| andrei_1755 a răspuns:

2/