| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati fi reactionat cand un baiat care va place, v-ar saruta? Eu i-am dat o palmalaughing

14 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Da sentimentul nu e reciproc presupun ca pe langa faptul ca si-ar primi o plama nu l-as mai agrea pe cat am facut-o inainte de incident :p

| harciog a răspuns:

Ei bravo, inseamna ca acum este sigur si el ca-ti place.

| IsabelaIssa a răspuns:

Saracul big grin si tie nu iti place?

| alexhardy a răspuns:

Pentru a te saruta, acesta trebuie sa aiba cat de cat acceptul tau. Nu cred ca a venit si te-a sarutat cu forta. Un sarut furat este mult mai placut decat unul care este acceptat. Undeva, pe undeva tu i-ai dat de inteles, poate fara sa vrei ca ti-ar place sa te sarute. Daca baiatul te iubeste nu cred ca ai facut bine. Daca este un badaran, atunci merita si un sut in fund si chiar in "Familie".

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Jigodii.

Răspuns utilizator avertizat
| fachiuion a răspuns:

Asa,f.bine ai facut...numai daca nu-ti placea l-ai fi sarutat si tu

| nicosweet a răspuns:

Bine i-ai facutlaughing si eu as face la fel..numai daca si mie mi-ar place..atunci m-as preface putin suparatalaughing ca sa dea bine pe ecran..naalaughing sa nu stie el din prima ca mi-a placut..sa-l mai tin dupa minetongue

| Bulinutza_alinutzza_1997 a răspuns:

Eiii draga dar nu e asa, degeaba i-ai dat tu o palma la baiat daca el te iubeste, cand o sa fie cu alta si o sa ii vezi sarutandu-se o sa iti para rau ca ai facut asta

| lupuldark a răspuns:

A fost un gest urat si in plus esti cam nesimtita nu e frumos sa faci asta macar in loc sai dai o plama puteai sa-i spui ca nu e de genul tau dar nu trebuial sal lovesti deci ar trebui sa te mai gandesti cand faci asa ceva si a da

ps: sunt baiatbig grin